Program / Rok / Semestr
Sprzedaż karnetów na VIII semestr
O 11 lutego br. rusza sprzedaż karnetów na ostatni semestr 11. edycji Akademii Filmowej.Sprzedaż odbywa się w stołecznym kinie Elektronik, przy ul. Generała Zajączka 7 w dniach:

Od 11 do 16 lutego 2019 r.                                        15:30 - 18:30

18 lutego 2019 r.                                                          15:30 - 18:30
 

25 lutego 2019 r.                                                           15:30 - 18:30
 


04 i 11 marca 2019 r.                                                     15.30-18.30
Sprzedaż otwarta dla wolnych słuchaczy oraz studentów, którym nie udało się zarejestrować w USOS    
Cena karnetu semestralnego, umożliwiającego udział w zajęciach (nie prowadzimy sprzedaży biletów na wybrane tytuły), wynosi:

- 320 zł dla osób początkujących (rozpoczynających udział w zajęciach AF)
- 300 zł dla osób kontynuujących

Wprawdzie Akademia Filmowa prowadzi zajęcia na poziomie akademickim, adresowane przede wszystkim do studentów, ale jest inicjatywą otwartą: nie trzeba studiować, aby brać udział w zajęciach. Wśród naszych uczestników byli zarówno studenci, jak i licealiści oraz członkowie DKF-ów i zwyczajni kinomani, pragnący poszerzyć swoją wiedzę o filmie, jego historii i czołowych twórcach światowego kina.

Przypominamy również, że osoby które zarejestrowały się w systemie USOS na przedmiot Akademia Filmowa mają obowiązek wykupienia karnetu w wyznaczonych terminach. W przeciwnym razie, studenci którzy nie wykupią karnetu oraz sami nie wyrejestrują się z przedmiotu Akademia Filmowa w systemie USOS będą mieli niezaliczone zajęcia. Informujemy, że Fundacja Pro Art-Tech nie ma możliwości wyrejestrowywania studentów w systemie USOS.

Prosimy o wykupienie karnetów w wyznaczonych terminach, ponieważ w przeciwnym razie nie będziemy mogli zagwarantować wolnych miejsc.Karnety
Organizatorzy - Współfinansowanie
Patronaty
Lokalizacja
Aktualności