Program / Rok / Semestr
Sprzedaż karnetów na 5. semestr

Barbara Krafftówna w filmie "Jak być kochaną?" reż. Wojciech Jerzy Has


Rozwój sytuacji pandemicznej i możliwy powrót do obostrzeń skłania nas do podjęcia decyzji – w porozumieniu z władzami Uniwersytetu Warszawskiego – o przeprowadzeniu zajęć 5. semestru Akademii Filmowej w trybie on-line.


Oznacza to, że zajęcia (filmy poprzedzone wykładem) będą dostępne na naszej stronie internetowej (po zalogowaniu) od każdego poniedziałku godz. 17:00 przez 48 godzin. Jednocześnie informujemy, że pod koniec semestru zostaną dwukrotnie zorganizowane zajęcia dodatkowe, rodzaj konsultacji „na żywo”, choć on-line, z udziałem wykładowców, adresowane do wszystkich, a zwłaszcza osób zainteresowanych przystąpieniem do egzaminu. Ich termin i tryb zgłaszania pytań zostanie ustalony w terminie późniejszym.

 

Jednocześnie informujemy, że na prośbę studentów sprzedaż karnetów na 5. semestr (cena 320 zł) zostanie uruchomiona tydzień wcześniej, już 4 października br. Sprzedaż odbywać się będzie on-line, za pośrednictwem strony https://www.akademiafilmowa.pl/rejestracja.

 

Przypominamy jednocześnie, że Akademia Filmowa nie ma możliwości sprzedaży pojedynczych biletów na poszczególne seanse.

 

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach, ale niebędące studentami, proszone są o kontakt mailowy pod adresem biuro@fundacjaproarttech.pl w celu uzyskania kodu, który umożliwi rejestrację.

Warszawski Festiwal Filmowy czeka na wolontariuszy!
Wakacyjna Akademia Filmowa: Polskie tropy
Karnety
Organizatorzy - Współfinansowanie
Patronaty
Lokalizacja
Aktualności