Program / Rok / Semestr
Sprzedaż karnetów na 6. semestr
Mia Farrow w filmie "Dziecko Rosemary" (1968) Romana Polańskiego

Informujemy, że na prośbę słuchaczy Akademii Filmowej sprzedaż karnetów na 6. semestr w cenie 320 zł (w programie kino mistrzów - wielkich Włochów, Bergmana, Buñuela, Polańskiego, Tarkowskiego i innych) zostanie uruchomiona wcześniej, już 25 stycznia br. Sprzedaż odbywać się będzie on-line, za pośrednictwem strony https://www.akademiafilmowa.pl/rejestracja.Zakończenie sprzedaży karnetów przewidujemy  na 28 lutego br.

 

Przypominamy jednocześnie, że Akademia Filmowa nie ma możliwości sprzedaży pojedynczych biletów na poszczególne seanse.

 

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach, ale niebędące studentami, proszone są o kontakt mailowy pod adresem biuro@fundacjaproarttech.pl w celu uzyskania kodu, który umożliwi rejestrację.

 

Niestety, rozwój sytuacji pandemicznej i możliwy powrót do obostrzeń skłania nas do podjęcia decyzji – w porozumieniu z władzami Uniwersytetu Warszawskiego – o przeprowadzeniu zajęć 6. semestru Akademii Filmowej w trybie on-line.

 

Oznacza to, że zajęcia (filmy poprzedzone wykładem) będą dostępne na naszej stronie internetowej (po zalogowaniu) od każdego poniedziałku godz. 17:00 przez 48 godzin. Pod koniec semestru - jeśli wyrażą Państwo taką potrzebę – zostaną zorganizowane zajęcia dodatkowe, rodzaj konsultacji „na żywo”, choć on-line, z udziałem wykładowców, adresowane do wszystkich, a zwłaszcza osób zainteresowanych przystąpieniem do egzaminu. O ich terminie i trybie zgłaszania pytań poinformujemy w terminie późniejszym.

 

Warszawski Festiwal Filmowy czeka na wolontariuszy!
Wakacyjna Akademia Filmowa: Polskie tropy
Karnety
Organizatorzy - Współfinansowanie
Patronaty
Lokalizacja
Aktualności