Informacje / Karnety
Karnety
Charlie Chaplin i Jackie Coogan w filmie "Brzdąc" (1921) Charlesa Chaplina
 

Sprzedaż karnetów na 1. semestr w cenie 350 zł (w programie początki kina, narodziny burleski i westernu, pierwsze gwiazdy i przełom dźwiękowy) zostanie uruchomiona 10 października 2023 r.  Sprzedaż odbywać się będzie on-line, za pośrednictwem strony https://www.akademiafilmowa.pl/rejestracja (loginem jest numer indeksu po uprzednim zgłoszeniu się na zajęcia w systemie USOS). Zakończenie sprzedaży przewidujemy na 7 listopada br.

 

Przypominamy jednocześnie, że Akademia Filmowa nie ma możliwości sprzedaży pojedynczych biletów na poszczególne seanse.

 

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach, a niebędące studentami, proszone są o kontakt mailowy pod adresem biuro@fundacjaproarttech.pl w celu uzyskania kodu, który umożliwi rejestrację.

 

Karnet uprawnia do udziału w zajęciach stacjonarnych, rozpoczynających się w wyznaczone w harmonogramie zajęć poniedziałki w stołecznym kinie Elektronik (ul. Gen. Zajączka 7) o godz. 17:00 (wejście za okazaniem kodu QR, dostępnego po opłaceniu karnetu), lub do udziału w zajęciach on-line, dostępnych od poniedziałku godz. 18:00 do środy - przez 48 godzin (dostępnych po zalogowaniu się na stronie www.akademiafilmowa.pl). Udział w zajęciach stacjonarnych nie wyklucza możliwości skorzystania z zasobów on-line, podobnie udział on-line nie wyklucza możliwości skorzystania z zajęć stacjonarnych.

 

 

Warszawski Festiwal Filmowy czeka na wolontariuszy!
Wakacyjna Akademia Filmowa: Polskie tropy
Karnety
Organizatorzy - Współfinansowanie
Patronaty
Lokalizacja
Aktualności